Phoenixia: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64:
==== Congress ====
{| class="wikitable"
|+Parties
!Name
!Ideology
!Congress
!Government
|-
|Progressive Party
|Progressivism
|X
|Coalition
|-
|X
|X
|X
|Coalition
|-
|X
|X
|X
|X
|-
|X
|X
|X
|X
|-
|X
|X
|X
|X
|-
|X
|X
|X
|X
|}
=== Panoramic ===
|